کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

لایحه عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد به زودی به مجلس ارائه می‌شود/ افزایش ۲۰ درصدی حقوق سال ۱۴۰۲

لایحه عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد به زودی به مجلس ارائه می‌شود/ افزایش ۲۰ درصدی حقوق سال ۱۴۰۲

شناسنامه قانون- عضو هیئت رئیسه مجلس از افزایش ۲۰ درصدی حقوق ها در سال آینده خبر داد.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از تسنیم، علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی مجلس و دولت اظهار داشت: در این جلسه آقای میرکاظمی اعلام کرد که سال آینده ۲۰ درصد به حقوق‌ها اضافه خواهد شد همچنین در این جلسه اعلام شد که ۸۰ درصد از درآمدهای دولت در امسال تحقق پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه صادرات صنعتی کشور نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است، افزود: ۸۷ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور توسط دولت پرداخت شده است و همچنین صادرات در دولت سیزدهم رو به افزایش بوده است به طور مثال صادرات به کشور عمان ۱۰۰ درصد محقق شده است و به کشورهای آفریقایی و شبه قاره هند نیز صادرات افزایش داشته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سرانه بودجه فرهنگی کشور بسیار پایین است که این موضوع در این جلسه تاکید شد که سرانه بودجه فرهنگی کشور افزایش پیدا کند.

لایحه عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد به زودی به مجلس ارائه می‌شود

وی افزود: رئیس جمهور در این جلسه بر عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد تاکید داشت و تصریح کرد که دولت به صورت جدی به دنبال تحقق این موضوع است و به زودی لایحه ای در این رابطه به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد کرد.

مطلب مرتبط: افزایش حقوق ۱۴۰۲ کارمندان و کارگران ۲۰ درصد شد

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

روبیکا: https://rubika.ir/shenasname
ایتا: eitaa.com/Shenasname
بله: https://ble.ir/Shenasname
سروش: splus.ir/Shenasname

27 دیدگاه

  1. تا دست پیمانکاران واسطه در ادارات دولتی قطع نشود و طرح ساماندهی کارکنان دولت اجرا نکردد عدالت در پرداخت ها امکان پذیر نیست جناب آقای رئیسی شما اگر میخواهید مشکل اساسی حل شود دست واسطه و دالان پیمانکار را برای همیشه از سفره دولت قطع نماید.تا عدالت در پرداخت صورت گیرد.

  2. عدالت وقتی در جامعه برای حقوق بگیران به درستی انجام خواهد شد که این شرکت های واسطه حذف گردند ،آقای رئیسی شما قول عدالت در پرداخت رو داده اید پس ما همچنان منتظر قطع کردن دستهای کثیف این دلالان برای جامعه کارگری خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام