کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

حقوق سال ۱۴۰۲ کارکنان دولت موضوع اصلی نشست هیئت دولت در خصوص بودجه بود

حقوق سال ۱۴۰۲ کارکنان دولت موضوع اصلی نشست هیئت دولت در خصوص بودجه بود

شناسنامه قانون- سخنگوی دولت گفت: در جلسه امروز صبح برای بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، بیشترین بحث پیرامون تبصره ۱۲ بود که مربوط به حقوق کارکنان عزیز دولت است.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، اظهار داشت: امروز سه‌شنبه، سومین روز از جلسات فوق‌العاده هیئت دولت برای بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ آغاز شد که هر روز، سه جلسه در سه نوبت کاری صبح، ظهر و شب، برگزار می‌شود.

سخنگوی دولت، تصریح کرد: دولت در جلسه صبح، احکام مختلف تا تبصره ۱۳ از لایحه بودجه را مورد بررسی قرار داد.

حقوق سال ۱۴۰۲ کارکنان دولت موضوع اصلی نشست هیئت دولت در خصوص بودجه بود

بهادری جهرمی گفت: در جلسه امروز صبح، بیشترین بحث پیرامون تبصره ۱۲ بود که مربوط به حقوق کارکنان عزیز دولت است. بحث اصلی پیرامون این تبصره در این‌باره بود که افزایش حقوق‌ها و جبران خدمات کارکنان دولت باید به شیوه‌ای باشد که به‌صورت عادلانه و متوازن با فرا بخشی‌ نگری و نگاه به همه اقشار و کارکنان مختلف در همه سطوح درآمدی بتواند جبران خدمات این عزیزان را داشته باشد.

سخنگوی دولت، اظهار داشت: دولت، مخالف هرگونه بخشی نگری یا جزئی نگری بدون نگاه به همه بخش‌های دولت است و به همین منظور، مباحث متعددی مطرح و در نهایت مقرر شد که کمیته‌ای به‌صورت فرا بخشی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، سازمان برنامه و بودجه و معاونت حقوقی ریاست جمهوری، همه پیشنهاد‌های ارائه شده بخش‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و پیشنهاد‌های اصلاحی درباره این تبصره را تقدیم دولت کنند.

بهادری جهرمی، تصریح کرد: در برخی دیگر از مباحث که پیرامون ۱۳ تبصره‌ای که تاکنون بررسی شده، کارگروه‌های مختلفی تشکیل شده است که در بین یا پیش از جلسات یا به‌صورت همزمان و موازی، معاونین محترم وزرا به‌صورت تمام‌ وقت در حال بررسی‌های کارشناسی درباره پیشنهاد‌های اصلاحی در لایحه بودجه هستند تا ان‌شاالله بتوانیم سریع‌تر این لایحه را نهایی و تقدیم مجلس شورای اسلامی کنیم.

سخنگوی دولت، تأکید کرد: این جلسات به‌صورت سه نوبت کاری تا پایان بررسی بودجه، همچنان ادامه خواهد یافت.

مطلب مرتبط: پرداخت حقوق ۱۴۰۲ کارکنان دولت بر اساس میزان بهره وری و کیفیت ارائه خدمت

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

روبیکا: https://rubika.ir/shenasname
ایتا: eitaa.com/Shenasname
بله: https://ble.ir/Shenasname
سروش: splus.ir/Shenasname

4 دیدگاه

  1. باسلام و احترام آقای سخنگو لطفا بفرمایید بازنشستگان هم آدم حساب کردید یا فقط کارکنان عزیزند یادتون باشه شما هم روزی بازنشسته خواهید شد البته خدا شکر آنقدر دارید که فکر حقوق بازنشستگی نباشید

  2. بابا شما لطفاً احکام صادره نزدیک دو سال پیش بازنشستگان علوم پزشکی رو پرداخت کنید بعد تصمیم بودجه روبرای بازنشستگان بگیرید بخدا قسم خسته شدیم از بس یادآوری کردیم و انتظار کشیدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام