کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

افزایش فوق العاده ویژه وزارت جهاد کشاورزی با تصویب شورای حقوق و دستمزد

تصویب افزایش فوق العاده ویژه وزارت جهاد کشاورزی با تصویب شورای حقوق و دستمزد

شناسنامه قانون- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: افزایش فوق العاده ویژه وزارت جهاد کشاورزی در شورای حقوق و دستمزد تصویب شد.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از خبرگزاری ایانا، «هوشنگ محمدی» با اشاره به اهمیت و ضرورت بخش کشاورزی در دولت سیزدهم و برنامه تحولی وزیر جهاد کشاورزی، افزود: باید برنامه “اقتدار غذایی” در ذهن برنامه‌ریزان نهادینه شود، چرا که این مهم به امنیت پایدار کشور کمک می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: در دنیا هر کشوری که دارای “اقتدار نظامی”، “اقتدار غذایی” و “اقتدار تکنولوژی” باشد، امنیت پایدار دارد.

محمدی با اشاره به این که ۶۴ هزار نفر در عرصه‌های مختلف اعم از ستاد، صف و حوزه تحقیقات در بخش کشاورزی فعال هستند، گفت: بخش عمده مدیریت تولید در دست تولیدکنندگان است و ۴.۵ میلیون نفر کشاورز در این حوزه فعالیت مستقیم دارند.

وی با تاکید بر این که همه ما در خدمت تولید هستیم، تصریح کرد: وظیفه ما ارتقای جایگاه تولیدکنندگان است و صلابت معاونت‌ها و سازمان‌ها، در نگاه به مقوله حفظ صلابت تولیدکنندگان و ارتقای آن است.

به گفته این مقام مسوول، ارتقای تولید یعنی در دسترس بودن، ارزان بودن و سالم بودن غذا است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که اقتدار غذایی؛ امنیت غذایی، ارزآوری، اشتغال، تولید ثروت و سرمایه‌گذاری را در بر دارد، تصریح کرد: دستیابی به اقتدار غذایی جزو برنامه‌های محوری وزارت جهاد کشاورزی است.

وی با تاکید بر دانش‌بنیان کردن حوزه کشاورزی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری، گفت: سیاست دولت سیزدهم و وزیر جهاد کشاورزی با دانش‌بنیان کردن تولید برای رسیدن به اقتدار غذایی است.

محمدی یادآور شد: ساختار سازمان‌ها باید با توجه به تولید محصول عمده درون استان رقم بخورد و نگاه در ساختار باید “ساختاری” و “فرایندی” باشد تا این مهم تقویت شود.

وی گفت: در استان‌ها باید هم‌زمان با تحول برنامه‌های بخش کشاورزی در دولت سیزدهم به ساختار اداری نیز توجه شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع، بر تربیت مدیران آینده متعهد و متخصص تاکید و اعلام کرد که از سال آینده بر شروع این مهم اهتمام بیشتری خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از مصوبه افزایش فوق‌العاده ویژه به ۳۵ درصد در مشاغل عمومی و تخصصی و ۵۰ درصدی مشاغل اختصاصی وزارت جهاد کشاورزی در همه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه خبر داد و گفت: این افزایش در شورای حقوق و دستمزد تصویب شده است.

مطلب مرتبط:

10 دیدگاه

  1. کاملا درکت میکنم . متاسفانه حکم کارگزینی بنده هم با مدرک دکترای تخصصی کشاورزی از یکی از بهترین دانشگاههای دولتی کشور و با 32 سال سابقه کار و معاون اداره در سطح شهرستان ، در مجموعه سازمان های وابسته به وزارت جهادکشاورزی الان سیزده میلیون و هشتصد هزار تومان هستش .!!!

 1. خیلی حسرت نخورین، والله مجموعه جهاد همیشه حداقل حقوق رو بین کلیه وزارتخانه ها و سازمانها دریافت می کرده، خیر سرشون حالا هم برنامه بودجه تأییدش نکرده.
  کارمند منابع طبیعی
  لیسانس
  رتبه عالی
  طبقه ۱۲
  ۱۷ سال سابقه کار
  کل حکمم با این متناسب سازی شده ۱۰ تومن
  ماهی ۳م تومن کرایه خونه
  قسط وام هم ماهیانه ۴۵۰۰م تومن
  مجبورم سالانه بخاطر اضافه رهن وام بگیرم

  1. سلام
   من از همکاران شما هستم یه سوال شما چطور با 17 سال سابقه رتبه عالی هستی
   رتبه عالی حداقل باید 24 سال سابقه داشته باشی

 2. خوش بحالتون.
  ای کاش آموزش وپرورش هم در شورای حقوق و دستمزد نفوذ و نماینده داشت و میتوانست فوق العاده ویژه فرهنگیان که متوسط ۲۱درصداست و برای خیلیها صفره رو اعمال میکرد.
  خخخخخ

  1. آموزش و پرورش و به خصوص زیر مجموعه اصلی آن یعنی جامعه معلمان در اولویت هیچ دولتی نبوده و نخواهد بود!
   با وجود اینکه اساس توسعه کشور از تمام جهات از آموزش و پرورش شروع می شود با این وجود معلمان به عنوان سربازان خط مقدم توسعه در فقر و تنگدستی به سر خواهند برد و این را جامعه معلمان باید بپذیرند یا کنار بکشند!

   1. این افزایش حقوق رو گفتن از لیسانس به بالا تعلق میگیره خیلی جالبه یعنی کسی ک فوق دیپلم هست و کارمند رسمی نمیدونم چرا نباید افزایش حقوق تعلق بگیره همه چی برعکسه کلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام