آزمون تعیین صلاحیت
اخبار اداری و استخدامی

تکذیب افزایش 1 میلیونی حقوق بازنشستگان در سال آینده

سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری خبر افزایش یک میلیون تومانی حقوق بازنشستگان در سال آینده را با اجرای طرح همسان سازی تکذیب کرد.

شناسنامه قانون | bazneshasteh

شناسنامه قانون- سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: در پی انتشار خبری در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری از قول مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در برخی خبرگزاری‌ها و‌ رسانه‌ها با عنوان “حقوق بازنشستگان در سال آینده پس از همسان‌سازی حدود یک میلیون تومان افزایش خواهد یافت” یادآور می‌شوم رقمی که رسانه‌ها اعلام کرده اند صحیح نبوده و افزایش مبلغ یک میلیون تومان حقوق برای هر بازنشسته تکذیب می‌شود.

محمدرضا افشار گفت: بهبود معیشت بازنشستگان جز اولویت های اصلی صندوق بازنشستگی است و همانگونه که پیش از این بارها اعلام شده همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از برنامه های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و اقدامات لازم در حال انجام است.

وی افزود: بنابراین مجددا تاکید می کنم که برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان  30 هزار میلیارد تومان اعتبار  مورد نیاز است. لذا از دولت محترم تدبیر و امید و نمایندگان فرهیخته مجلس که همواره حامی قشر بازنشستگان هستند، مجدانه در خواست می کنم از این رقم مبلغ 15 هزار میلیارد تومان آن را در بودجه سال آینده پیش‌بینی کنند تا انشالله پس از تصویب این رقم در مجلس، صندوق بازنشستگی کشوری بتواند نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان تحت پوشش اقدامات لازم  را انجام دهد.

وی افزود: البته نباید فراموش کرد که دریافتی هریک از بازنشستگان متفاوت بوده و در این زمینه میزان افزایش حقوق پس از طی مراحل تصویب و ابلاغ بودجه سال ۹۸ مشخص خواهد شد.

افشار ابراز امیدواری کرد: با عنایت ویژه دولت و مجلس در بودجه ۹۸، شاهد بهبود ملموس حقوق بازنشستگان این صندوق باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام