کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

کواکبیان در تذکر شفاهی: بیت مقام معظم رهبری نسبت‌های مربوط به اجازه از مقام معظم رهبری در به‌کارگیری بازنشستگان را تکذیب کرده است

کواکبیان در تذکر شفاهی: بیت مقام معظم رهبری نسبت‌های مربوط به اجازه از مقام معظم رهبری در به‌کارگیری بازنشستگان را تکذیب کرده است.

شناسنامه قانون | 57742061

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس قانون مهم منع به کارگیری بازنشستگان را تصویب کرده اما برخی از مدیران محترم نمی‌خواهند از صندلی جدا شوند تا میدان برای جوانان باز شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 11 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی با تبریک روز مجلس و گرامیداشت یاد شهید مدرس و میرزکوچک خان و روز جهانی معلولان و سالروز تصویب قانون اساسی گفت: امیدوارم بتوانیم مدرس‌وار در خدمت مردم باشیم و با استبداد مبارزه کنیم و ساده‌زیست باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس قانون مهم منع به کارگیری بازنشستگان را تصویب کرده اما برخی از مدیران محترم نمی‌خواهند از صندلی جدا شوند تا میدان برای جوانان باز شود حتی گاهی در این رابطه موضوعاتی در خصوص اجازه از مقام معظم رهبری مطرح می‌شود که بیت مقام معظم رهبری این نسبت‌ها را تکذیب کرده است.

وی در این رابطه افزود: در حال حاضر نخست‌وزیر بلژیک و فرانسه حدود کمتر از 30 سال سن دارند اما در ایران مدیران بالای 60 سال نمی‌خواهند بازنشسته شوند این در حالی است که شهید محمد تندگویان در ابتدای جنگ تحمیلی با 21 سال سن هم وزیر بود، هم اسیر شد و هم به مقام شهادت نائل شد.

کواکبیان تصریح کرد: اگر خلاء قانونی در خصوص قانع منع به کارگیری بازنشستگان وجود دارد باید رئیس جمهور و کمیسیون‌های مجلس به این موضوع توجه کنند تا ضمن حل مسئله، قانون به درستی اجرا شود و میدان برای فعالیت جوانان بانشاط فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام