کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

بخشنامه وزارت کشور در خصوص ساعت کار حمل و نقل عمومی بر اساس ساعت کاری جدید ادارات

بخشنامه وزارت کشور در خصوص ساعت کار حمل و نقل عمومی منطبق با ساعت کار جدید ادارات

شناسنامه قانون- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور به شهرداری های سراسر کشور دستور داد، ساعت کار حمل و نقل عمومی از ۱۶ خرداد مطابق ساعت کار جدید ادارات (۶ الی ۱۳) تغییر کند.

به گزارش شناسنامه قانون، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در نامه‌ای به استانداری‌های سراسر کشور اعلام کرد:

با توجه به اینکه ساعت کاری کلیه ادارات ، دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی در بازه زمانی ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۶ الی ۱۳ ابلاغ گردیده است، لذا با عنایت به ضرورت تسهیل تردد هموطنان، خصوصا شاغلین و مراجعین به دستگاه های دولتی ، بانک ها، شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی دستور فرمائید شهرداری های تابعه استان از روز سه شنبه مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ با انجام برنامه ریزی های لازم، نسبت به بهره گیری حداکثری از ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری منطبق با ساعات جدید فعالیت ادارات اقدام و ضمن اطلاع رسانی عمومی در رسانه های محلی نتیجه را به این معاونت اعلام نمایند.

ساعت کار حمل و نقل عمومی از ۱۶ خرداد:

ساعت کار حمل و نقل عمومی
ساعت کار حمل و نقل عمومی

3 دیدگاه

  1. وزارت کشور برای خودش اعلام کرده. امروز عصر یک ساعت در ایستگاه بودیم تا اتوبوس آمد. بهشونم اعتراض می کنید می گن حقوقهای ما شش ماه تاخیر دارد ظاهرا پیمانکار طرف حساب شهرداری از رفقا و سفارشی هاست حقوق این رانندگان زحمتکش را نمی دهد اینها هم برایشان صرف نمی کند و صبر می کنند تا اتوبوس خیلی شلوغ شود تا راه بیفتند. عملا ما صبح یک ساعت زودتر کارت زدیم ولی بعدالظهر دیرتر از قدیم رسیدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام