کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

رئیس‌جمهور: مردم از ثمرات تغییر ساعت کار ادارات آگاه شوند در اجرای آن همراهی می‌کنند

رئیس‌جمهور: مردم از ثمرات تغییر ساعت کار ادارات آگاه شوند در اجرای آن همراهی می‌کنند

شناسنامه قانون- رئیس‌جمهور با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات، اقناع‌سازی افکار عمومی در خصوص اهداف و ثمرات این تصمیم را امری مهم و مؤثر در همراهی مردم با اجرای آن دانست.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» در جلسه صبح روز چهارشنبه هیأت دولت، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در تحلیل «مسأله انقلاب اسلامی و ضرورت‌های امروز کشور»، «ایمان و امید» را دو مؤلفه مهم در قدرت‌آفرینی دانست و گفت: وظیفه ارکان حاکمیت از جمله دولت این است که با تصمیمات و اقدامات به‌موقع و سنجیده در اداره امور به‌ ویژه در زمینه گشودن گره زندگی مردم، به جامعه امید دهند.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات، اقناع‌سازی افکارعمومی در خصوص اهداف و ثمرات این تصمیم را امری مهم و مؤثر در همراهی مردم با اجرای آن دانست.

آیت‌الله رئیسی در ادامه با اشاره به گزارش وزیر امور خارجه در خصوص آخرین وضعیت اجرای توافق‌نامه‌های جمهوری اسلامی با دیگر کشورها، لزوم فعال‌تر شدن کمیسیون‌های مشترک به‌منظور پیگیری و به ثمر رسیدن این توافقات را مورد تأکید قرار داد.

رئیس‌جمهور همچنین با تبریک هفته محیط زیست و قدردانی از زحمات و تلاش‌های محیط‌بانان کشور، جایگاه محیط‌زیست در قانون را با اهمیت توصیف و بر ضرورت اتخاذ تصمیمات لازم برای سازگاری ملاحظات محیط‌ زیستی و برنامه‌های توسعه‌ای کشور تأکید کرد.

آیت‌الله رئیسی قهرمانی و افتخارآفرینی ورزشکاران به‌ ویژه بانوان ورزشکار در ماه‌های اخیر که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در رقابت‌های جهانی به اهتزاز درآوردند تبریک گفت و از وزیر ورزش خواست ضمن قدردانی از ورزشکاران مدال‌آور، زمینه و امکانات لازم برای تداوم هرچه‌بیشتر افتخارآفرینی‌های آنها در میادین ورزشی را فراهم کند.

ارائه گزارش از لایحه دو فوریتی «اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران» و تأکید رئیس‌جمهور بر کار جهادی در راستای توسعه جهشی منطقه مکران از دیگر موارد مطرح شده در جلسه امروز هیأت دولت بود.

2 دیدگاه

 1. با سلام.اين تغيير ساعت كاري به 6 صبح بسيار كار درست و عالي بوده.حداقل حسنش اين بوده كه ديگه تو تهران ترافيك صبحگاهي نداريم و تبعا آلودگي هوا هم كم خواهد شد…آمارها هم كه ميگه مصرف برق و انرژي كاهش داشته…واقعا بابت كار كارشناسي ممنون….ادامه بدين لطفا و شهرداري و آموزش و پرورش و محيط زيست هم از اين الگو استفاده كنه كه پاييز و زمستان گرفتار نشيم….

 2. خداييش يكي منو آگاه كه ثمره بهم ريختن ساختار زندگي مردم
  آواره كردن افرادي كه بچه كوچك دارند در صبح
  شلوغي بانكها در دو ساعت پاياني كار
  نبود تاكسي در صبح زود و اسنپ
  نبود يك نانوايي و سوپر باز ساعت 5.5 صبح قبل از سركار رفتن
  و دنيايي از انرژي منفي كه افراد به يكديگر ميدهند بخاطر يك تصميم جناحي مجلس و دهن كجي به مجلس قبلي
  يك آدمي كه توان فهم فايده اين همه عذاب مردم يك كشور را داره منو آگاه كنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام