کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

جزییات تسهیلات جدید جذب بدون آزمون نخبگان در دستگاه‌های اجرایی

جزییات تسهیلات جدید جذب بدون آزمون نخبگان در دستگاه‌های اجرایی

شناسنامه قانون- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت دولت به خبرنگاران گفت: دولت برای نخبگانی که علاقمند به کار در دستگاه‌های اجرایی هستند زمینه و زیرساخت لازم را فراهم کرده است.

به گزارش شناسنامه قانون، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در مورد فرآیند جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی توضیحاتی ارائه داد.

دهقانی در این مورد گفت: دولت برای نخبگانی که علاقمند به کار در دستگاه‌های اجرایی هستند زمینه و زیرساخت لازم را فراهم کرده است. به همین منظور سال گذشته فراخوان‌ها اعلام و ثبت‌نام‌ها انجام شده و ردیف استخدامی اختصاص پیدا کرده است و منتظریم سازمان اداری استخدامی ۲۵ امتیازی را که برای دوره آماده‌سازی شرکت کنندگان مشخص کرده را اعلام کند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: برای اینکه افرادی که از شهرهای مختلف می‌آیند از جمله خانم‌ها مجبور نباشند برای آموزش‌های دوره استخدامی یکی دو ماه در تهران مستقر باشند، به سازمان اداری استخدامی پیشنهاد دادیم که مرحله ۲۵ امتیازی به صورت مصاحبه انجام شود، یعنی افراد اول انتخاب و پذیرش شوند بعد افراد پذیرفته شده برای آموزش اعزام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام