کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

شهرهای قرمز و نارنجی هشدار کرونا استان مرکزی کدامند؟

کدام شهرستان استان مرکزی قرمز یا نارنجی است؟

۶ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز کرونایی و ۶ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند تردد از ابتدای آذرماه در شهر‌های قرمز و نارنجی گفت: ۶ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز و ۶ شهرستان در وضعیت نارنجی هستند که شامل طرح می‌شوند.

اکرمی افزود: براساس شاخص‌های وزارت بهداشت که هر دوشنبه اعلام می‌شود ۶ شهرستان استان مرکزی شامل اراک، ساوه، دلیجان، شازند، خمین و کمیجان در وضعیت قرمز و ۶ شهرستان محلات، خنداب، تفرش، زرندیه، آشتیان و فراهان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

بنا به اعلام مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرستان‌های قرمز کرونایی به مدت ۲ هفته مشاغل سطح ۲، ۳ و ۴ تعطیل، و تنها یک سوم کارمندان در محل کار حضور پیدا خواهند کرد. همچنین در شهرستان‌های نارنجی مشاغل سطح ۳ و ۴ تعطیل خواهند بود و ۵۰ درصد کارمندان ادارات در محل کار حضور پیدا خواهند کرد. در شهرستان‌های زرد نیز مشاغل سطح چهار تعطیل بوده و دو سوم کارکنان ادارات به مردم خدمات ارایه می‌دهند.

این گزارش حاکیست: امکان تغییر در وضعیت کرونایی شهرستان‌ها وجود دارد.

بر اساس اعلام مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز شنبه اول آذر محدودیت جدید در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال می‌شود.

ببینید: اسامی شهرهای قرمز، نارنجی و زرد کرونا در کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام