کتاب استخدامی اداری ها
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری

نحوه حضور استادان و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذرماه (کرونا)

نحوه حضور استادان و کارکنان دانشگاها از اول آذر

معاون آموزشی وزارت علوم درباره نحوه حضور استادان و کارکنان دانشگاه‌ها با آغاز محدویت‌های ۲ هفته‌ای از اول آذر گفت: فعالیت استادان و کارکنان دانشگاه‌ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

به گزارش شناسنامه قانون؛ علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم درباره فعالیت دانشگاه‌ها با توجه به وضعیت قرمز، نارنجی و زرد که از اول آذر مشخص شده گفت: آموزش در دانشگاه‌ها در حال حاضر غیر حضوری و مجازی است و دانشگاه‌ها در استان‌ها بر اساس آنچه که ستاد کرونای استان، ابلاغ کند فعالیت می‌کنند.

او درباره نحوه حضور استادان و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذر در دانشگاه‌ها با توجه به آغاز طرح محدودیت‌های دو هفته‌ای کرونا نیز افزود: در حال حاضر اعضای هیأت علمی کلاس‌ها را به صورت مجازی و از راه دور مدیریت می‌کنند و در دو هفته مذکور نیز حضور و فعالیت استادان و کارکنان دانشگاه‌ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

خاکی صدیق پیش از این درباره وضعیت دانشگاه‌ها با آغاز اجرای طرح دو هفته‌ای محدودیت‌های جدید که از اول آذر به دلیل کنترل کرونا اعمال خواهد شد گفته بود در حال حاضر کلاس‌های دانشگاه‌ها به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود و در این دو هفته نیز آموزش در دانشگاه‌ها کاملاً غیر حضوری خواهد بود.

️معاون آموزشی وزارت علوم درباره کلاس‌های عملی با توجه به محدودیت‌های کرونایی در دو هفته یادشده نیز گفته بود: با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور، برنامه‌ای برای حضور در کلاس‌های عملی نداریم تا ستاد کرونا مجوز صادر کند.

 

او همچنین تاکید کرده بود هیچ دانشجویی ملزم به حضور در دانشگاه نیست.

ستاد ملی کرونا از اول آذر محدودیت‌های دو هفته‌ای را به دلیل کنترل کرونا در سراسر کشور اعمال خواهد کرد.

مقررات مرتبط:

بخشنامه دورکاری و کاهش حضور کارکنان در مناطق قرمز، نارنجی و زرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام