کتاب استخدامی اداری ها
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

قانون اصلاح بند (د) ماده (۳) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی (شماره ۴۳۳۶۵/۲۰ مورخ ۱/۸/۱۳۹۱ مجلس شوراي اسلامي)

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح بند (د) ماده (۳) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی که با عنوان طرح یک فوریتی اصلاح عنوان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۷/۱۳۹۱ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می گردد.

ماده واحده- عنوان «صندوق بیمه روستاییان و عشایر» مندرج در بند (د) ماده (۳) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی مصوب ۲۱/۲/۱۳۸۳ به عبارت «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر» تغییر می یابد.

تبصره- اجرای طرح در خـصوص کشـاورزان غیرساکـن در روستاها منوط به تأمین بار مالی مربوط به سهم دولت از حق بیمه ایشان در قوانین بودجه سالانه کشور می باشد.

قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ نوزدهم مهرماه یکهزار و سیصد و نود و یک مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۲۶/۷/۱۳۹۱ به تأیید شورای نگهبان رسید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام