کتاب استخدامی اداری ها
دانلودمقررات کار

پایه سنوات تجمیعی گروه های ۲۰گانه شرکت‌های پیمانکاری در سال ۱۴۰۲

پایه سنوات تجمیعی گروه های ۲۰گانه شرکت‌های پیمانکاری در سال ۱۴۰۲

شناسنامه قانون- کلیه کارکنان دارای قرارداد دایم و موقت مشمول قانون کار که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنوات آنها در همان کارگاه گذشته باشد، اعم از اینکه حق سنوات یا مزایای پایان کار خود را تسویه حساب کرده باشند یا خیر، مشمول دریافت پایه سنوات خواهند بود. لذا پیمانکاران جدید مکلفند نسبت به پرداخت مبلغ پایه سنوات به کارگرانی که با پیمانکار قبلی تسویه حساب کردند ولی همچنان در همان کارگاه مشغول به کارند اقدام نماید.

با توجه به اینکه مبالغ مربوط به پایه‌های سنوایت سال گذشته کارگران حسب مورد جزء مزد ثابت یا مزد مبنای کارگران محسوب می‌شود و با عنایت به این‌که به موجب مصوبه شورای عالی کار درصد افزایشات در خصوص سایر سطوح مزدی حسب مورد باید بر روی مزد ثابت یا مزد مبنای کارگران اعمال شود. بنابراین، پایه‌های سنواتی سال‌های قبل نیز مشمول این افزایشات قرار می‌گیرد و نتیجه حاصل باید با پایه سنوات سال جاری جمع گردد.

مستند: بخشنامه حقوق و دستمزد ۱۴۰۲

جدول پایه سنوات تجمیعی گروه های ۲۰گانه شرکت‌های پیمانکاری در سال ۱۴۰۲

برای بزرگنمایی بیشتر بر روی عکس کلیک کنید

پایه سنوات تجمیعی گروه های ۲۰گانه
پایه سنوات تجمیعی گروه های ۲۰گانه
شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

2 دیدگاه

  1. سلام چرا این قدر از پیمانکاران مالیات گرفته میشود وکار را که با زحمت ومرارت انجام میدهند بعد از چند سال به آنها دستمزد پرداخت میشود آن هم خورده خورده چرا بای ذنب قتلت به داد پیمان کاران کم در آمد برسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام