کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

علی جمالی- معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور

انتصاب علی جمالی به عنوان معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور

شناسنامه قانون | entesab

جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور طی حکمی علی جمالی را به سمت معاون حقوقی، مجلس و نظارت آن سازمان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با توجه به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در امور مدیریت و مأموریت‌های سازمان، به موجب این ابلاغ به سمت معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب می‌شوید.

اولویت برنامه‌های آن معاونت؛ ساماندهی امور حقوقی و قوانین سازمان به منظور تأمین هماهنگی داخلی و پاسخگویی به دستگاه‌های اجرایی در این زمینه، برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های تخصصی آن به منظور غنا بخشیدن به محتوای طرح‌ها و لوایح و ارتقاء سلامت نظام اداری بوده و لازم است مساعی خود را نسبت به تحقق این اولویت‌ها در راستای برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و نظرات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با همکاری کارشناسان و مدیران سازمان مبذول نمایید.

امید است با بهره‌گیری از رهنمودها و سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و اتکال به خداوند سبحان و رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

پیش از این آقای نصرالله ترابی در این سمت اشتغال داشتند.

مطلب مرتبط:

– انتصاب رفیع‌زاده و جمالی قمی به عنوان سرپرستان معاونت نوسازی اداری و معاونت حقوقی، مجلس و نظارت

– انتصاب آقای نصرالله ترابی قهفرخی به عنوان معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام