کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

نامه حاجی‌بابایی به لاریجانی درباره لزوم نظارت بر اجرای مصوبه مجلس درخصوص افزایش حقوق‌‌‌ها

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در نامه‌ای خطاب به رؤسای مجلس، سازمان بازرسی و دیوان محاسبات خواستار اعمال نظارت در اجرای مصوبه مجلس در افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشکری اعم از شاغلین و بازنشستگان شد.

شناسنامه قانون | afzayesh98

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، عادل آذر رئیس دیوان محاسبات و سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواستار اعمال نظارت بر لزوم اجرای مصوبه مجلس درخصوص افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشکری و بازنشستگان در جریان تصویب بودجه 98 شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی 

جناب آقای دکتر عادل آذر رئیس کل محترم دیوان محاسبات کشور 

جناب آقای دکتر سراج رئیس محترم بازرسی کل کشور 

خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به مصوبه بند «الف» تبصره «12» قانون بودجه سال 1398 در رابطه با حقوق و دستمزد کارکنان کشوری و لشکری اعم از شاغلین و بازنشستگان نظارت کامل اعمال گردد تا عینا مصوبه مجلس شورای اسلامی اجرا گردد. 

متاسفانه گزارش‌های ضدونقیضی حاکی از عدم رعایت قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است و این موضوع میلیون‌ها نفر از کارکنان شاغل و بازنشسته را نگران نموده است استحضار دارید: 

عدم اجرای  قانون و یا دور زدن آن نادیده گرفتن شأن مجلس شورای اسلامی و از طرفی نارضایتی عمومی کشور را در این موقعیت حساس به دنبال دارد. قطعا عواقب چنین رفتاری در صورت صحت به عهده کسانی است که دانسته یا نادانسته فضای عمومی جامعه را ملتهب می‌نمایند.

مقررات مرتبط:

تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان، اعضای هیئت علمی و قضات در سال 98

تعیین ضریب افزایش حقوق بازنشستگان و همسان‌سازی حقوق آنها سال 98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام